KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7931377
nr 793 1377
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 3 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), signerade, motivets mått: 18x14 + 18x31
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:11:11
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
700 kr
600 kr
900 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén